Cinsel İlişki Sırasında Kayganlaştırıcı Yerine Yapıştırıcı Süren Çift Videosu Gündem Oldu… İşte O Videonun Arkasındaki Gerçek

Sosyal medyanın geçen hafta en çok paylaşılan videosu cinsel ilişki sırasında kayganlaştırıcı yerine yapıştırıcı süren çift oldu. Videoda çiftin bir sedye üzerinde hastaneye giriş yaptığı görülüyor. Videonun arka planında duyulan şarkı ise Sezen Aksu’nun Zalim şarkısının yeni bir versiyonu. Videodan alınan ekran görüntüleriyle tersine görsel arama yaptığımızda, videonun gerçek bir olayı göstermediği ortaya çıkıyor.

GERÇEK BAMBAŞKA ÇIKTI

teyit.org yapıştırıcı kayganlaştırıcı zannederek süren çift iddiasını inceledi. Video, Polonya’da yayın yapan televizyon kanalı TVN’de yayınlanan Szpital isimli dizideki bir bölümden alınmış. Szpital, Türkçe’de hastane anlamına geliyor ve dizi doktorların her gün talihsiz kaza, aile içi şiddet ve zehirlenme kurbanlarıyla karşılaştığı acil servislerin gerçekliğini paradoksal bir bakış açısıyla konu ediyor.

DİZİDEN ALINMIŞ

2019’da yayınlanan 782. bölümde, 40’larında boşanmış bir adamın 18 yaşındaki kızının arkadaşlarından biriyle cinsel ilişki yaşarken kızına yakalanmaları sonucu paniğe kapılması ile beraber vücutlarının kilitlenmeleri ve acil servise gitmeleri anlatılıyor.

Fakat bölümde kurgu için bile olsa kayganlaştırıcı yerine yapıştırıcı kullanmalarından bahsedilmiyor.

Ayrıca bir çiftin kayganlaştırıcı yerine yapıştırıcı kullandığına dair son dönemlerde basına yansıyan güvenilir bir haber kaynağına da rastlanmıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir